• Projekt eTwininng

• W listopadzie 2023 r. nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowego projektu eTwinning.

Projekt realizowany będzie do końca maja 2024 roku. Obejmuje on współpracę pomiędzy trzema szkołami. Oprócz naszej szkoły, w projekcie uczestniczą szkoły z Włoch i Turcji. W projekcie bierze udział 13 uczniów z klas 7 oraz klas 6.

Koordynatorami projektu w naszej szkole są nauczyciele języka angielskiego: Anna Skok i Marzena Kobińska oraz nauczyciel języka niemieckiego: Aldona Sroka.

W ramach projektu uczniowie zbierają informacje na temat ciekawych i niezwykłych miejsc w ich mieście, które będą prezentować na spotkaniach wirtualnych z uczniami ze szkół partnerskich,

Głównymi celami projektu są: współpraca międzynarodowa, poznawanie innych tradycji i kultur, dzielenie się informacjami o swoim mieście, poznawanie swojego miasta oraz doskonalenie komunikacji w języku angielskim.