• O NAS

• xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Drodzy Uczniowie,

przypominamy o Talenciakach, które zbieramy do końca października, a tymczasem ogłaszamy kolejną konkurencję w comiesięcznej rywalizacji klas.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wybory do Samorządu Uczniowskiego - rok szkolny 2023/2024

25 września 2023 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad ich prawidłowością czuwała Komisja Wyborcza.

Na liście kandydatów znaleźli się uczniowie z klas VI,VII i VIII, którzy chcieli w roku szkolnym 2023/2024 reprezentować społeczność uczniowską. Do demokratycznych wyborów przystąpili uczniowie klas I-VIII.

Po podliczeniu głosów przez Komisję Wyborczą wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Przewodnicząca SU
            Kinga M kl.7a
            Z-ca przewodniczącej
            Ewelina M kl.7c

Osoby wspomagajace SU
            Laura Sz kl.8b
            Iga K kl.6c

Wszystkim uczniom dziękujemy za oddanie głosu, a nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności

p. Jacek Jurczyk